У Авакова немає автомобіля. Міністр МВС подав електронну декларацію
Політика

У Авакова немає автомобіля. Міністр МВС подав електронну декларацію

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков опублікував електронну декларацію, в якій також вказав свою дружину Інну.

Згідно з документом, опублікованим в Єдиному державному реєстрі декларацій, Аваков володіє трьома квартирами в Харкові, площа однієї з яких становить 658 квадратних метрів.

У декларації міністр зазначив також колекцію живопису і гравюр в кількості 78 об’єктів, добірку поштових марок і понад дві тисячі монет України, Росії, Австрії, а також стародавнього Риму і 24 монети країн Європи і Америки періоду Нового часу.

Крім того Аваков виявився власником великої колекції антикваріату, холодної зброї і підлогових годин. Також він записав три моделі наручних годинників без докладного опису.

У льохах міністра внутрішніх справ знаходиться до восьми сотень пляшок вина, найстаріше – французьке Chateau Mouton-Rothschild врожаю 1945 року. Його ціна на європейських аукціонах сягає 15 тисяч доларів.

Дружина Авакова Інна крім земельної ділянки і люксових ювелірних виробів зазначила чотири норкових шуб і сумочку Hermes.

Серед іншого глава МВС записав в свою власність ТОВ Avitalia s.r.l., зареєстроване в Італії і оцінив його в 8,8 мільйона гривень.

Жодного автомобіля міністр з дружиною в декларації не відзначили.

Українець за матеріалами: НВ

Загрузка...