Жителі Омської області шоковані тим, що їм привезли в цій машині
Росія

Жителі Омської області шоковані тим, що їм привезли в цій машині

У селі Сиропятское Корміловскій району 20 жовтня відключили воду. Станом на вечір понеділка водопостачання досі не відновили. Як розповіла місцева мешканка Олена, в п’ятницю їм привозили чисту питну воду, яку люди набирали в пляшки. У суботу та неділю з водою ніхто не приїхав, а в понеділок її привезли в аварійній асенізаторської машині.

– Водій мені пояснив, що ця машина набирає воду в проривах трубопроводу, – розповіла дівчина. – Тобто на ній відкачують воду і везуть нам, щоб ми їй вмивалися. Але цією водою неможливо навіть помити посуд, різкий неприємний запах. Чоловік набрав дві 20-літрові пляшки, але їх доведеться зараз просто викинути.

Зазвичай вода надходить в будинки селян прямо з Омі без очищення, до неї вже звикли. Хтось очищає її самостійно, а питну воду привозять з міста або найближчих селищ. Але вода з асенізаторської машини нікого не влаштовує.

– Я дзвонила начальнику водоканалу, але він тільки запропонував купувати чисту воду по 2 рубля за літр. Ми за брудну технічну воду, яка до нас надходила через труби, платили близько 60 рублів за куб. Для нас така питна вода дуже дорога, – каже Олена.

Жінка зазначила, що води немає у всьому селищі, в якому живуть 1700 осіб. Глава адміністрації заявив селянам, що труба засмітилася на вході в річку. Кілька років тому її намагалися прочистити іншою трубою, але вона застрягла і зараз там чи то тріщина, то чи роботи по заміні ділянки. Жителі щодня звертаються до адміністрації і щодня їм повідомляють різні причини. Терміни відновлення водопостачання також не відомі.

Українець за матеріалами: bk55.ru

Загрузка...