Саакашвілі порвав мережу постом про Порошенка
Політика Соц мережі Україна

Саакашвілі порвав мережу постом про Порошенка

Колишній голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі прокоментував слова Петра Порошенка щодо його відставки.

Про це він пише у Facebook.

“Президенту Порошенко чудово відомо, що я не брав безпосередньої участі в грузинських виборах і не міг би цього зробити навіть при бажанні, так як я громадянин України. Хто, як не він, точно знає, що порівнювати мене з Деканоїдзе і іншими «запрошеними» грузинами не дуже коректно. Апелювати до мого походження – дуже схоже на методи Авакова і подібних діячів, а я б хотів, щоб Президент був вище цієї риторики.
Я приїхав в Україну приблизно в той же час, коли і мій інститутський однокашник Петро Порошенко, він з Молдови, а я – з Грузії, і звичайно, я вдячний йому за надане мені українське громадянство. Тож всім доведеться звикнути, що я – український політик і буду здобувати перемоги або терпіти поразки не в Грузії, а в Україні.
Президент прекрасно знає, що я хотів піти у відставку ще 6 місяців тому, але він мене умовив залишитися обіцянкою реформ. Просто цього разу я вже не був схильний вірити обіцянкам і грузинські вибори тут ні до чого.

P.S.

Дещо кумедно спостерігати, як Адміністрація Президента і Кабмін спихуюють один на одного відповідальність за моє звільнення – ще один доказ повного бардаку в країні.” – пише Саакашвілі.

Загрузка...