Племінниця Софії Ротару підкорила Мережу своїм відношенням до Москви
Культура Росія Україна

Племінниця Софії Ротару підкорила Мережу своїм відношенням до Москви

Племінниці Софії Ротару співачці Соні Кей запропонували розкрутку в Москві в обмін на бойкотування закону про квоти в Україні.

Про це артистка сама повідомила у Facebook.

За її словами, провідна музична компанія Росії звернулася до неї з пропозицією про укладення контракту. За його умовами, спадкоємиця співочої династії Софії Ротару отримає просування в РФ, якщо вона буде виступати виключно російською мовою, а також приєднається до артистів, бойкотують закон про квоти на українську пісню.
Натомість виконавиці обіцяли ротації і ефіри на російських і українських каналах і радіостанціях, а також всіляку підтримку в просуванні на музичному Олімпі в Москві.

Це пропозиція обурила Соню, і вона не має наміру мовчати про це.

“Я задоволена, що після стількох років зверхнього ставлення до українських артистів, російські продюсери визнають – в нашій країні створюється справжній європейський саунд, який їм так хочеться контролювати… Вважаю, що сьогодні артисти не мають права займати «нейтральну» позицію, або виправдовуватись за концерти на території агресора. А вам, панове продюсери, які вважають, що звучати в Україні можна лише за попередньою домовленістю з «сусідами», хочу сказати: якщо у вас закінчився власний творчий матеріал, будь-ласка, насолоджуйтесь! Але українською :)” – пише Соня.

Загрузка...

Post Comment