“Бійтеся і чекайте…” Турчинов спрогнозував долю бойовиків
Росія Україна

“Бійтеся і чекайте…” Турчинов спрогнозував долю бойовиків

Секретар РНБО України Олександр Турчинов заявив, що ватажкам бойовиків на Донбасі не вдасться уникнути ліквідації.

– Йде війна. На війні смерть ворога – звичайне явище. Ви хочете, щоб я публічно взяв відповідальність за реалізацію цих завдань? Я цього робити не буду. Але це війна і на війні ті, хто обагрив руки кров’ю українців, повинні бути знищені. І якщо хтось із вбивць все ще вважає, що він де-небудь сховається – на окупованій території або в Росії – то їм, мені чомусь так здається, це зробити не вдасться, – цитує Турчинова Liga.net.

Турчинов вважає, що робити гучні заяви про знищення ворогів, як це робить Ізраїль, не найскладніше.

– Наші партнери постійно просять нас не провокувати ситуацію. Ми і не провокуємо, як бачите. Гучні заяви і піар тільки ускладнюють роботу спецслужб будь-якої країни. Адже подібна робота робиться не для піару. І якщо говорити про Моссад, то ніхто там про більшість своїх операцій публічно не заявляє. Виключення – так, були, але як форма психологічного тиску на арабських терористів, щоб показати, що відплата неминуча.

А вбивці на окупованих територіях повинні тремтіти від своєї приреченості. Адже удар може бути отриманий не тільки від українських спецслужб, але і від бандитів-конкурентів за право грабувати недограбоване і від російських господарів, які підчищають за собою брудні сліди. Бійтеся і чекайте…, – резюмував Турчинов.

Загрузка...

Post Comment