Сергій Притула звернувся до українців з актуальним питанням щодо Надії Савченко після її скандальної заяви
Події Росія Соц мережі Україна

Сергій Притула звернувся до українців з актуальним питанням щодо Надії Савченко після її скандальної заяви

Відомий український волонтер та шоумен Сергій Притула звернувся до українців з актуальним питанням щодо Надії Савченко після її скандальної заяви.

Свое запитання він розмістив на своїй сторінці у Facebook.

“В когось ще є надія, що Надія не безнадійна?” – запитує Сергій.

Нагадаємо, приводом для даного питання послужила заява, що учора зробила нардеп Надія Савченко у програмі “Про політику” з Сергієм Руденком на Еспресо.TV. щодо бойовиків лнр та днр захарченка та плотницького.

“Для мене Захарченко і Плотницький не є терористами. Треба відкрити військовий статут, правила ведення війни, і почитати, що таке тероризм. Ні, терористами вони не є. Є чітко визначений набір понять того, що входить до тероризму. Там є частина сепаратистів і частина колаборантів. Є частина окупованого населення”, – сказала Савченко.

Нардеп пояснила, що державі треба вирішити чи йдеться про АТО чи про війну на Донбасі і тоді буде простіше з визначенням лідерів так званих ДНР та ЛНР.

“Кожна маріонетка, згадайте таку гарну казку про Буратіно, може вийти з-під влади свого ляльковода. Я можу діяти незалежно від чиєїсь волі. Кожна людина має свій розум і може робити вчинки”, – додала нардеп, відповідаючи на питання чи вважає вона лідерів сепаратистів маріонетками російського президента Володимира Путіна.

Загрузка...

One Comment

  1. Я ніколи не вважав її дівчиною з великим розумом, але, коли така заява Наді дійсно існує, то тепер я можзу визначити однозначно, що вона велика дурепа

Post Comment