Про те як риг-депутат получив піз*юлін в СБУ за те шо побив СБУ
Соц мережі Україна

Про те як риг-депутат получив піз*юлін в СБУ за те шо побив СБУ

Кароче я тут ржу, такий інсайд, про те як риг-депутат получив піз*юлін в сбу за те шо побив сбу.

Це Сірьожа Лабазюк.
Депутат від полу-ригівської групи “Воля Народу”. Сірьожа голосував за диктаторські закони, правда через пів року роздуплився і голос свій “відкликав”, незважаючи на те що процедури відкликання не існує. Потім став навіть якось допомагати армії, їздити в АТО і взагалі замейнстрімився, думаючи шо забудуть.

У цей сброд блатних під назвою “Воля народу” входять також різного калібра політичні трупи типу литвина, лесіка довгого, молотка (п’яного сина якого недавно з погонею і спецефектами покрутили копи в Києві) та інші бізнесмени з ригівсько-бюджетним минулим. В тому числі навіть конєвод онищенко.
Кароче лепрозорій.

На минулому тижні Сірьожа побив співробітника СБУ. Черепно-мозгова, ногами добивав.

Есбеки тоді приїхали у офіс Сірожі, шість чи сім чоловік включаючи двох альфачів вилучати якісь документи в рамках кримінальної справи по одній з Сірьожиних фірм, посадові особи якої підозрюються у систематичному і методичному піздінгу грошей виділених на ремонт доріг на Хмельниччині.

Там канторских чекав трудовий колектив фірми, приватна охорона і сам Сірьожа, який і навішав есбеушному слідаку в стилі: “ідіть на*уй, я тут рішаю, я тут хазяін”.

Оскільки історія з побиттям канторського вилилась далеко за межі провінційного Волочиська – у вівторок Сірьожа і голова депутатської групи Москаленко (теж колишній риг) прийшли на Володимирську “сгладіть угли”. Не буду казати до кого прийшли, самі догадаєтесь).

Сірьожа, як кажуть обізнані люди, майже з порогу отримав в торєц, а потім довго і завзято втікав.

І це чомусь піз*єц як комічно.

Роман Сініцин
Загрузка...

Post Comment