Ветерани АТО заявили про початок блокади ОРДЛО
Україна

Ветерани АТО заявили про початок блокади ОРДЛО

Добровольці обіцяють не пропускати на територію окупованих територій Донбасу метал, вугілля, деревину та промислові партії алкоголю і сигарет

Ультиматум добровольців зі звільнення заручників не виконано, і вони почали організацію блокади окупованих територій Донбасу. Зокрема, обіцяють не пропускати метал, вугілля, деревину та промислові партії алкоголю і сигарет. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції колишній в.о. начштабу батальйону Айдар Валентин Лихолит, передає кореспондент ЛІГА.net.

“Ми не будемо обмежувати мирних жителів, які проносять собі їжу – хліб, воду, гречку”, – сказав Лихолит.

За його словами, сьогодні на Майдані в Києві буде встановлено мобілізаційний пункт, куди можуть прийти всі бажаючі підтримати блокаду окупованих територій або прийняти в ній участь.

Другий командир батальйону Донбас Анатолій Віногродський повідомив, що багато ветеранів і волонтерів АТО готові приєднатися до акції.

Він зазначив, що ініціатори акції вимагають звільнення не тільки тих заручників, які значаться в офіційних списках, а й тих, хто в офіційні списки не включений, проте за інформацією, наявною у учасників добровольчих батальйонів, знаходяться в полоні.

Віногродський підкреслив, що блокада буде ретельно готуватися не тільки в зоні проведення АТО, але і в Києві.

“Ми готуємося до протидій влади, яка, на жаль, бере участь в торгівлі з терористами і окупантами”, – сказав він.

16 грудня 2016 року бійці добровольчих батальйонів заявили, що якщо протягом семи днів усі українські військовополонені не будуть звільнені терористами, добровольці почнуть тотальну блокаду окупованих територій.

Загрузка...

Post Comment