Відео. Су 27 – ЗСУ чарує глядачів авіашоу в Європі.
ЕС

Відео. Су 27 – ЗСУ чарує глядачів авіашоу в Європі.

Льотний та інженерно-технічний склад 831-ї бригади тактичної авіації повітряного командування “Центр” завершив підготовку до участі в міжнародному авіаційному показі “International Airshow – 2017”, який буде проходити 26-27 серпня в польському місті Радом.

Як повідомляється на офіційному сайті Міноборони в п’ятницю, Україна буде представлена ​​на авіашоу двома літаками-винищувачами Су-27 і військово-транспортним літаком Ан-26.

“Українські винищувачі Су-27 показали свою пілотажну програму в 2013 році. Полковник Олександр Оксанченко і підполковник Дмитро Фішер на навчально-бойовому Су-27 завоювали серця європейської публіки і отримали подяку від президента Польщі. Обидва пілоти будуть представляти Україну і на нинішньому “International Airshow – 2017”, – повідомляють у відомстві.

З тих пір льотчики збільшили кількість фігур вищого пілотажу і додали нові елементи, які виконуються на малих і гранично малих висотах. В цілому програма складена таким чином, щоб під час виступу показати можливості літака-винищувача, його маневреність і професійний рівень військового льотчика, не виходячи за межі візуальної видимості.

Загрузка...

Post Comment