Останній пост перед неминучим штормом. Народ, ніхто так довго не живе! Пора і
Блоги

Останній пост перед неминучим штормом. Народ, ніхто так довго не живе! Пора і

СЕРЙОЗНА РОЗМОВА
Після перемоги серйозна розмова. Для чого? Для деяких “І”, над якими поки що немає крапок.

Перш за все, сьогодні для мене Майдан вже відбувся. У серії моїх статей «Третій Майдан для Петра Порошенка», описуючи життєвий шлях нашого теперішнього президента, я закликала до того, щоб ми зрозуміли одну просту істину – український народ не може і не заслуговує мати такого президента, як Порошенко. Легітимність іноді визначається не тільки юридичною казуїстикою, а й морально-етичними законами. Порошенко давно український народ зрадив. Вірніше, Порошенко ніколи українському народу не був вірний, або відданий його інтересам. Його присутність на сценах двох Майданів було нічим іншим, як лицемірством. На цих сценах він виборював шлях до особистої необмеженої влади. Кров Небесної Сотні перешкодою йому не стала. Обіцянки були брехливими, а дії завжди кардинально розходилися зі справами.

Однак того міні-Майдану, що відбувся сьогодні, цілком достатньо, щоб звільнитися від цієї влади. Великого і кривавого Майдану нам з вами не потрібно. Зараз нам з вами ось що потрібно: 1. забезпечити безпеку і зберегти життя Саакашвілі 2. вимагати від об’єднаної демократичної коаліції, щоб вони виробили чіткий план дій і оголосили недовіру існуючій владі. Це треба зробити зараз, по гарячих слідах. Нам з вами, якщо буде потрібно, доведеться підтримати коаліцію мирними масовими протестами.

Тепер кілька слів про самого Саакашвілі. Хочу зупинитися на двох речах.

1. Ніхто з нас не пророкує Міхо в президенти. Він не може бути президентом і не хоче бути президентом. Саакашвілі зумів стати тим важелем, що дав поштовх розрізненим демократичним силам до об’єднання. Він також став лакмусовим папірцем для влади. Переляк і повний ідіотизм влади, який шкодить нації і країні – це ті плями, що проявилися на цьому лакмусовому папірці. Не варто звинувачувати Саакашвілі в тих амбіції, яких у нього немає.

2. Окремо хочу сказати щодо губернаторства Саакашвілі в Одеській області. Дуже токсичний період для нього і для нас. Ми чекали Месію. Він прекрасно відчував очікування українців, які вже на той час були достатньо розчаровані Порошенком і його оточенням. Ми чекали грузинського дива на українській землі, але не взяли до уваги той факт, що для дива потрібна повнота влади, якої не було у Саакашвілі, но яка була у Порошенка. Порошенко ні на хвилину не забував своєї владою покористуватися – «принеси мені ще й цю кістку, тоді я дам грошей на дорогу», «стрибни ще вище, тоді я підпишу« відкритий простір »для твоєї митниці,« підтримай мого депутата », тоді, тоді, тоді … і Саакашвілі спочатку дуже старався принести, стрибнути і підтримати. Намагався заради нас з вами і заради чуда. Поруч з Саакашвілі був також не про-російський, а просто російський мер Труханов і місцевий «хрещений батько» Ківалов. І все одно, все було б нічого, якби Саакашвілі не став відкрито критикувати друзів Порошенко. Це було початком кінця. Так що «провал реформ», про які багато говорять, треба приписувати НЕ Саакашвілі, а Петі-Кремлю і двом його істинним союзниками – Ківалову і Труханову. Всі троє вижили Саакашвілі, бо він заважав їм красти. Крапка.

Далі, по слідах з’явилася на ФБ, заява Генпрокурора Луценко. «Воюючи з владою, прихильники Саакашвілі знищують державу», – написав він. Чи не на справді ж, Юрію Віталійовичу, держава була знищена тоді, коли держава не змогла захистити свої землі і безпеку своїх громадян. Держави не існувало, коли солдат знищували в котлах. Держави не існувало, коли біженці з Донбасу не могли знайти собі притулок і роботу. Держави не існувало, коли волонтери і прості громадяни утримували і відновлювали армію. Держави не існувало, коли треба було дотримуватися «Закону про Оборону», а замість цього війну оголосили АТО. Держави не існує і зараз, коли в обмін на транші від МВФ, держава влаштовує геноцид власного народу. Якщо ж під державою ви маєте на увазі себе і вашого кума Порошенка, тобто осіб при владі, то хочу вас розчарувати. Держава – це звід законів, особи ж при владі – менеджери і управлінці, повинні гарантувати виконання цих законів. Держави не існує, оскільки не існує виконання законів з боку осіб при владі. Ви цю державу знищили і, як стерв’ятники, вже харчуєтеся її останками. Єдине, що залишилося від держави, це Нація, яка вас і змете.

Ще одна цитата з Луценка: «Закон вимагає притягнути до кримінальної відповідальності тих, хто організовував незаконний перетин кордону, керував такими діями, або сприяв їм порадами або діями. Це буде зроблено ».
Справа в тому, що не можна в неправовій державі вимагати виконання закону тільки від народу. Крім того, адже ви закони приймаєте антинародні. Наприклад, особи при владі продовжують відкрито красти, а на крадене нагромаджують собі маєтки. До простого ж українського громадянина, при несплаті рахунків, прийдуть описувати майно і забирати квартиру. Грабіжницькі тарифи були придумані виконавцями олігарха при владі для поповнення кишень інших олігархів. Де ви бачите тут справедливість? Коли приятелю президента Косюку дають більше 800 млн. гривень на розвиток його курячого бізнесу з грошей Януковича, а пенсіонери не можуть собі дозволити купити цю курку, то це несправедлива держава. Коли президент з Ахметовим збагачуються на афері «Роттердам +» на 12 млрд. гривень, а діти в Україні помирають без операцій і ліків, то це несправедлива держава. Коли громадян України позбавляють громадянства тому, що ці громадяни критикують владу, то це несправедлива держава. Де ви у всьому цьому бачите закон? А всі шахраї, яких ви, нібито, притягували до відповідальності, вони сидять за гратами? Жоден !!!

Бувають часи, коли закон і справедливість поєднуються. Вони ніколи не співпадуть в мізках української влади, але бувають часи, коли вони поєднуються в розумінні народу. Зараз такий час настав.

Раджу вам, Юрію Віталійовичу, народ і депутатів, які сьогодні перетнули державний кордон, не чіпати. Адже до цього був заблокований поїзд, провідниця зі сльозами на очах, замінований пропускний пункт і тригодинна брехня генерала. А ще до цього, було законодавство, яке ‘нагнули’ спеціально під вас і ваше генпрокурорство. Про те закон – це дорога з двостороннім рухом.

Підводячи підсумки, хочу нагадати, що наша совкова система, яка нітрохи не змінилася з моменту оголошення нашої незалежності, в наступному році відзначить своє сторіччя. Народ, ніхто так довго не живе! Пора і нашій загнутися …
______________________
P.S. Хочу сказати, що з душі рветься – ой же ж українці, ой же ж молодці! І ми всі тут молодці! Спасибі всім за єдність, підтримку і патріотизм! Ваші пости і коментарі розумні, зворушливі й дотепні і просто безцінні! Садовий- теж красень! Одягнув вишиванку і зустрів Міхо. Завтра знову сміття перестануть вивозити?

Переклад на українську Володимира Големба

Olena Ksantopulos

А це головний урок. Урок який зрозуміють не всі, але без сумніву, це відео Ви запам’ятаєте  на завжди.

Загрузка...

Post Comment