Відверте відео. Реквієм по “миросранцю” імені кондона хєращєнка.
Соц мережі

Відверте відео. Реквієм по “миросранцю” імені кондона хєращєнка.

Визнаю,  я думаю так само, але отак відверто сказати про все на камеру я вже боюсь. Молодість знаєте, я якось краще почуваюсь у балаклаві. До речі проста порада. Наглядайте за тими кого поважаєте, тими хто говорить та робить більше ніж інші. Щось підказує, що зовсім скоро будуть мочити тих хто проти.

Відео Вадим Хомаха    

От тут теж цікава річ від Леонида Маслов

Для тих, хто на підводному човні.

Немає статті в КК про незаконний перехід кордону. Це (можливо, на жаль) з 2004 року — не злочин, а адміністративний проступок.

Є кримінальна стаття 170 — умисне перешкоджання законній політичній діяльності. Є стаття 356 — самоправство. Є також зловживання владою (364), перевищення повноважень (365) і т. п. Я про “мінування” потягу мовчу.

Є стаття 31 Конвенції про апатрідів (людей без громадянства), яка забороняє висилати апатрідів (а “не пускати” людину в свій дім і “висилати” – тотожні поняття) окрім ВСТАНОВЛЕНИХ СУДОМ випадків перешкоджання інтересам державної безпеки….

Дуже прошу не вдаватися в обговорення того, який Міхо Саакашвілі президент Грузії, голова Одеської ОДА, оратор, піарщік, колишній порохобот і путінофоб. Мені огидно бачити його в компаній Хуйлі, наприклад. Однак все це не має ніякого значення.

Річ у тім, що з вас знов намагаються зробити бидло. Як наприкінці 2013. Вас ошукали і кричать : Дєржи вора! Вам розповідають про закон ті, хто його постійно порушували і вирішили, що мають монополію на таке порушення.

Не було ніякого “прориву кордону”. Бо тоді б була нота Польщі. У кордону, як відомо, 2 сторони.

Прорив кордону у нас в Криму і на Донбасі. А тут мали місце заворушення, викликані обуренням протиправними діями — публічним і зухвалим порушенням прав громадянина України на судовий захист, свободу пересування. Порушення наших (а не Міхо Саакашвілі) прав на свободу політичної волі, свободу слова, справедливий суд, повагу до людьскої честі гідності, право на інформацію.

Влада забула, хто є єдиним джерелом влади в Україні.

Можна одягати футболки Беркута і закликати до порядку, сидячи на золотому унітазі. Але це до всенародної любові це аж ніяк не призведе.

І вишенька на тортик. Надіслали сьогодні переконаний у вищих кабінетах про це знають.

Загрузка...

Post Comment