Відео. Георгій Тука: Ми не можемо повністю припинити стосунки з Росією
Політика

Відео. Георгій Тука: Ми не можемо повністю припинити стосунки з Росією

В енергетичних питаннях Російська Федерація досі залишається нашим партнером. Цей факт суперечить загальним настроям України, проте іншої альтернативи наразі не знайдено.

Про це у прем’єрному ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука. «Я не можу відповідати за Міністерство економіки, але я був на багатьох енергетичних штабах. Можу сказати, що я не задоволений тим, як Україна готується до пошуків альтернативи російському ринку», – коментує гість програми.  Георгій Тука додає, що так просто відмовитись від співпраці із Росією ми не можемо, оскільки більша половина атомних електростанції в Україні існують завдяки їй.


«Водночас треба мати на увазі, що сьогодні є певні складові, які замінити аж надто складно… Зокрема, 75% наших потужностей на атомних електростанціях спроектовані для використання російського пального. Відповідно 100% використаних забруднених відходів відправляються на заховання в РФ», – запевняє експерт. Якщо повністю припинити стосунки з РФ, то наслідки для енергетики будуть катастрофічними, наголошує Тука. І додає, що у найближчому майбутньому Україна мусить знайти заміну цим відносинам на інших енергетичних ринках.

Загрузка...

Post Comment