Курсант ВМС показав шокуючі фото обіду в інституті
Україна

Курсант ВМС показав шокуючі фото обіду в інституті

В Інституті військово-морських сил України годують їжею, на якій видно цвіль.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав один із курсантів James Artur.

“За три роки у Військово-морському інституті пройшло безліч перевірок – перевіряючі нічого не помічають. Завжди складно довести, що з “їжею” щось не так, а одних фото мало. І ось вчора тільки поїхала нова перевірка, я спеціально сфотографував те, що ми їли до перевірки і після. Як бачимо, цвіль не поїхала разом із перевіркою, та й каша смачною не стала”, – написав курсант.

За його словами, перевіряючим стіл накривали окремо і вони не харчувалися тим, чим годують учнів.

“Третій рік ми намагаємося щось змінити, але не виходить, система на місці, а люди все так же їдять відходи… Невже так складно іноді класти більше цукру, а не давати чай? Робити нормальні томатні пасти, а не вибачте, чорти що коричневого кольору, при цьому люто доводячи, що це Томатна паста… у мене собака і кішка краще їдять. Сир із цвіллю, хліб, каша як свиням, особисто я такі відходи в 21 столітті їсти не збираюся, як і багато моїх товариші”, – додав боєць.

Він додав, учнів третій рік поспіль годують “комбікормом”.

“Після наших скарг у першу чергу шукають “стукача”, а не шляхи вирішення проблеми. Для керівництва академії пошуки незгодних завжди першочергове завдання, ніж вирішення проблеми. Головне, щоб ніхто рот не відкривав”, – вважає курсант.

“Кажуть про якісь стандарти НАТО, але ставлення до нас, майбутніх офіцерів ВМС, як до нікчемності, як до рабів. Я і мої товариші відвідували країни НАТО і ми бачили, яке там ставлення до курсантів – майбутніх командирів”, – обурився боєць .

Він наголосив, що ніхто не просить делікатесів.

“Ми не просимо завтра ж встановити нам нове обладнання, ми не просимо бананів і яблук і три види стейків, ми просимо ставитися до нас, як до людей, годувати, як людей, а не як худобу – відходами і цвіллю”, – резюмував майбутній офіцер.

Джерело: “Обозреватель”

Загрузка...

Post Comment