Сергій Іванов: Чому я не пішов сьогодні під ВР
Блоги Україна

Сергій Іванов: Чому я не пішов сьогодні під ВР

Я не пішов сьогодні під ВР, оскільки заявлений організаторами порядок денний не збігається з моїм власним і порядком денним країни. Я не розумію, чому “велика політична реформа” – це три вимоги, задоволення яких глобально ні на що не вплине.

Я не можу збагнути, чому створення антикорупційоного суду важливіше, ніж впровадження візового режиму або розрив дипломатичних зв’язків з Росією, націоналізація російського бізнесу, вирішення питання із позбавленням громадянства сепаратистів, законодавчого затвердження механізму імпічменту президента, притягнення до кримінальної відповідальності членів КСУ, які надали Януковичу царські повноваження, народних депутатів, які голосували за закони від 16 січня 2014, вбивць Небесної Сотні, і тих посадовців, які покривали їх після Майдану, зокрема трьох генпрокурорів та інших причетних до саботажу. Навіщо створювати ще один суд з того ж самого суддівського гумусу, свавілля якого ми постійно відчуваємо на власній шкірі?

Чому косметичні зміни до передвиборчого законодавства, які нікому не завадять як і раніше перемогати опонентів не ідеологією, а гречкою, – нагальніші, ніж докорінна правова реформа, з заміною усіх діючих нині суддів, ліквідацією абсолютно марного інституту досудового слідства, впровадженням інституту присяжних і ухваленням нормального КПК замість портновського викидня?

Далі. Позбавлення недоторканості – безперечно, важлива і потрібна справа, але ж хто з тих, кого її позбавили, сидить? І чи не перебуває цей факт у прямому причинно-наслідковому зв’язку з нелюстрованим суддівським корпусом, яким на паях керують Портнов, Медведчук і АП, а також наскрізь корумпованим і так само нелюстрованим слідчим апаратом?

Надто дрібні у вас цілі, шановні організатори. І не варто прикриватися Майданом. Між тим, що ви робите і Майданом – неосяжна безодня, а ви використовуєте його як презерватив, кожен раз натягуючи на свої гасла у випадках гострої особистої необхідності. Хто вас на це уповноважив?

Отже, я не пішов сьогодні під ВР. Але це не означає, що я не готовий піти, якщо влада перетне межу і застосує до моїх співвітчизників силу. Навіть якщо я не поділятиму їхньої позиції. У нас вільна країна, і це головне, про що потрібно пам’ятати всім акторам українського політичного театру.

P.S. Приберіть пенсіонерів з партійними прапорами, бо навіть діти розуміють, що це перша ознака чергового на*****ва.

Sergii Ivanov

Рекомендуємо до перегляду: Депутату від БПП Гончаренку влаштували гарячий прийом

 

Загрузка...

Post Comment