Поклонська зробила сенсаційну заяву про Януковича
Росія Україна

Поклонська зробила сенсаційну заяву про Януковича

Колишня т.зв. “прокурор Криму”, депутат Держдуми РФ від “Єдиної Росії” Наталя Поклонська стверджує, що ще в 2014 році відмовилася від українського паспорта на користь громадянства Росії.

В інтерв’ю РІА Новини Поклонська заявила, що указ про її вихід з громадянства підписав екс-президент України Віктор Янукович, коли той вже знаходився у Росії.

“Я хочу поставити крапку в цьому питанні раз і назавжди: я є громадянкою РФ, тому що 21 березня 2014 року в установленому порядку Президент України Віктор Федорович Янукович підписав указ про вихід із громадянства України Поклонської та інших співробітників прокуратури Республіки Крим”, – заявила вона.

“Поклонська та інші співробітники прокуратури Республіки Крим набули громадянство РФ. Іншого не маю, тому нехай вони не турбуються і не переживають”, – заявила депутат Держдуми.

Варто зазначити, що 21 березня 2014 року, на момент підписання “указу” про громадянство Поклонській, Віктор Янукович перебував у Росії, і вже місяць як був оголошений в Україні як той, хто самоусунувся від виконання обов’язків.

Як повідомляв “Обозреватель”, за даними українських ЗМІ, ні Міграційна служба, ні Міністерство закордонних справ, ні інші дипломатичні установи не присилати президенту України подання про позбавлення Поклонської українського громадянства, як того вимагає закон.

Рекомендуємо до перегляду: Поклонская в Госдуме

Загрузка...