У Києві студент вкрав 500 грн, призначених на ЗСУ

У Києві студент викрав гроші на ЗСУ зі скриньки пожертв, бо йому не вистачало на розваги

У Києві студент викрав гроші на ЗСУ зі скриньки пожертв, бо йому не вистачало на розваги

У Києві студент викрав кошти, призначені для Збройних Сил України, із скриньки зі збору пожертв. Мотивом його дій, за словами правоохоронців, стало недостатнє фінансування для розваг.

Молодий чоловік у віці 20 років вкрав приблизно 500 гривень із скриньки, розташованої у ресторані. Ці кошти призначалися відвідувачами як добровільні внески на підтримку потреб військових. Подія трапилася наприкінці лютого цього року.

У місті Києві студент одного з університетів вчинив крадіжку зі збірної скриньки, призначеної для збору коштів на потреби військових, через недостатність коштів на розваги. За вчинене порушення правопорядку злочинцю може бути призначено покарання у вигляді до восьми років позбавлення волі. Про це повідомляє поліція столиці.

Підліток, який перебував у приміщенні ресторану на Андріївському узвозі, відправного моменту використав відсутність персоналу в закладі, що був поруч, і викрав близько 500 гривень зі збірної скрині, призначеної для пожертвувань на потреби військових.

Співробітники поліції здійснили операцію з розшуку та затримали особу, що підозрюється у вчиненні злочину. 20-річний студент пояснив свої дії тим, що він не мав достатньо коштів для розваг.

Слідчі, за дорученням Подільської окружної прокуратури, повідомили підозрюваному про підозру у вчиненні крадіжки в умовах воєнного стану згідно з частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України.

На цей момент передсудове розслідування завершено, і обвинувальний матеріал вже направлено до суду. Особі, що порушила закон, може бути призначено покарання у вигляді до восьми років ув’язнення.

Раніше ми писали про те, що у Києві депутатів місцевої влади обвинувачують в ухиленні від військової служби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *