Про проблеми зі зв’язком можна буде повідомляти в застосунку «Дія»

Мінцифри повідомляє, що тепер через застосунок «Дія» можна буде подавати повідомлення про проблеми зі зв'язком.

Мінцифри повідомляє, що тепер через застосунок «Дія» можна буде подавати повідомлення про проблеми зі зв'язком.

Мінцифри повідомляє, що тепер через застосунок «Дія» можна буде подавати повідомлення про проблеми зі зв’язком.

В Україні запроваджено нову функцію в застосунку «Дія», яка дозволяє повідомляти про проблеми зі зв’язком. Тепер користувачі можуть швидко і зручно інформувати відповідні служби про перебої у роботі мобільного та інтернет-зв’язку безпосередньо через додаток.

Ця ініціатива покликана спростити процес повідомлення про технічні несправності та покращити швидкість їх усунення. Всі отримані дані будуть автоматично передані відповідним операторам зв’язку, що дозволить оперативно реагувати на проблеми та підтримувати якість зв’язку на високому рівні.

Як включити цю функцію

Цю функцію можна використовувати навіть без активного з’єднання –інформація буде обробленапісля відновлення зв’язку. Впровадження цієї можливості стало результатом нових вимог до мобільних операторів, які зобов’язані забезпечити функціонування мережі при відсутності електроенергії протягом щонайменше десяти годин.

Для підтримки мобільних операторів у виконанні нових вимог визначили список об’єктів, що повинні забезпечуватися безперебійним електроживленням, і передадуть його до обленерго через ОВА. Водночас триває процес організації бронювання військовозобов’язаних працівників для ремонтних бригад. Окрім того, уряд ухвалив закон, що скасовує мито та ПДВ на ввезення акумуляторів і генераторів.

Раніше ми писали про те що в Антарктиці зафіксували рекордне підвищення максимальної добової температури в зимовий період.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *