У Раду внесли законопроєкт про заборону використання російських програм

У Раду внесли законопроєкт про заборону використання російських програм

У Раду внесли законопроєкт про заборону використання російських програм

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який передбачає заборону використання програмного забезпечення та доступу до електронних інформаційних ресурсів.

В рамках цього законопроєкту пропонується заборонити поширення і використання програм та інформаційних ресурсів, створених російськими компаніями, а також організаціями з інших країн, які пов’язані з діяльністю держав-агресорів або терористичних організацій.

До Верховної Ради України внесли законопроєкт, який передбачає заборону використання програмного забезпечення, розробленого в Росії. Ініціатори законопроєкту аргументують це необхідністю захисту національної безпеки від потенційних загроз з боку країни-агресора.

У разі прийняття закону, державні органи, підприємства та організації будуть зобов’язані перейти на інші, безпечніші програмні рішення.

Пропонують заборонити програмні продукти, розроблені:

  • компаніями або особами з держав, що перебувають під санкціями;
  • компаніями, в яких частина статутного капіталу належить підсанкційній державі;
  • компаніями, що перебувають під контролем іноземних компаній або осіб, які займаються терористичною діяльністю;
  • особами, які підпадають під санкції, незалежно від їх країни походження;
  • з використанням вихідного коду інших підсанкційних продуктів.

Раніше ми писали про те, що Держзрадників позбавлятимуть державних нагород.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *