Війна триває, як і дискусії щодо встановлення новорічних ялинок у містах країни

Попри тривалу війну, українці досі не мають одностайної думки, щодо встановлення в населених пунктах головних новорічних ялинок. Бувало, що деякі міста святкували без них, хтось на ялинках економив, обираючи простіші варіанти, а хтось обходився тим, що придбано в попередні роки.

Про особливості цьогорічної головної ялинки країни, яку традиційно розташують на Софійській площі в Києві, повідомляє ТСН. Її планують прикрасити білими та блакитними гірляндами. Як розповів журналістам Ігор Добруцький, президент компанії Folk Ukreine, яка організовує свято, столична ялинка матиме висоту 12-15 метрів. Обрані кольори символізуватимуть біле полотно і чисте блакитне небо. Спершу був задум, що на білому полотні діти писатимуть побажання для України і що ялинка матиме телефонний номер та інтернет-адресу для надходження привітань. Але ці плани потребували тривалого часу для узгодження з місцевою адміністрацією.  

З’являються й повідомлення про встановлення перших головних ялинок у містах країни. Зокрема вчора, як інформувало «Суспільне Полтава», почали монтувати ялинку в Кременчуці.

Громадяни по-різному ставляться до подібних новин. І часто вболівають, що встановлення ялинок тягне за собою витрати, які непотрібні воюючій країні і які можуть опинитися в кишенях недобросовісних можновладців…

Ми повідомляли, що 40 тисяч українців атакували “Резерв+”, щоб оформити відстрочки від мобілізації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *