23 підземні школи планують звести у Запорізькій області

Від ворожих атак Запорізька область потерпає постійно. Але в умовах війни діти продовжують навчатися. Зважаючи на безперервні російські обстріли, для очного навчання найбільш безпечними є саме підземні школи. 23 такі заклади планують побудувати в даному регіоні.

Як повідомляє «Укрінформ», про це інформує у своєму Телеграм-каналі очільник Запорізької ОВА Іван Федоров. Він наголошує, що безпека дітей є пріоритетом і тому, щоб захистити їх від постійних ворожих атак, будуються найбільш надійні приміщення.

Тож у регіоні з’являться щонайменше 23 підземні навчальні простори, які у дві зміни прийматимуть 19 тисяч учнів та освітян.

За словами керівника регіону, нещодавно розпочато будівництво 11 підземної школи. 6 таких навчальних закладів зводять в обласному центрі та 5 – в інших громадах. Завдання будівельників – щоб монолітні конструкції були надміцними і безпечнішими за звичайні укриття.

Перші підземні школи на Запоріжжі розпочнуть роботу вже у грудні. За даними «Укрінформ», під час зведення підземних шкіл в даному регіоні застосовують залізобетонні конструкції, які не мають аналогів у нашій країні.

Фото ілюстративне.

Раніше ми повідомляли, що в центральних та західних регіонах планують звести 50 000 соціальних квартир.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *