Більше 450 мільйонів доларів на охорону здоров’я отримає Україна

454 мільйони доларів на розвиток сфери охорони здоров’я отримає Україна від Світового банку. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Ці кошти стануть підтримкою зусиль нашого уряду в напрямку пріоритетного фінансування за програмою медичних гарантій.

Як пояснив очільник Кабінету міністрів, гроші буде надано в рамках проекту THRIVE, який націлений на допомогу в реформуванні системи охорони здоров’я та посилення її ефективності в умовах війни. Участь у фінансуванні програми беруть уряд Японії, Світовий банк та грант від фонду URTF.

Денис Шмигаль додав, що THRIVE – частина масштабної підтримки України. Вона охоплює ще й освіту, енергетику, транспорт, агросектор та інші галузі, які постраждали від російської агресії.

Прем’єр-міністр України подякував керівництву Світового банку, уряду Японії і всім партнерам за важливу підтримку для України.

Нову грошову допомогу для дітей та осіб з інвалідністю запровадив уряд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *