454 мільйони доларів на розвиток сфери охорони здоров’я отримає Україна від Світового банку. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Ці кошти стануть підтримкою зусиль нашого уряду в напрямку пріоритетного фінансування за програмою медичних гарантій.
Як пояснив очільник Кабінету міністрів, гроші буде надано в рамках проекту THRIVE, який націлений на допомогу в реформуванні системи охорони здоров’я та посилення її ефективності в умовах війни. Участь у фінансуванні програми беруть уряд Японії, Світовий банк та грант від фонду URTF.
Денис Шмигаль додав, що THRIVE – частина масштабної підтримки України. Вона охоплює ще й освіту, енергетику, транспорт, агросектор та інші галузі, які постраждали від російської агресії.
Прем’єр-міністр України подякував керівництву Світового банку, уряду Японії і всім партнерам за важливу підтримку для України.
Нову грошову допомогу для дітей та осіб з інвалідністю запровадив уряд.
