З 1 лютого кошти українців посилено контролюватимуть. Як повідомляють «Новини N», мова йде насамперед про банківські перекази.
Так, з початку лютого вводять нові ліміти на перекази коштів за картками. Обмеження стосуватиметься насамперед громадян, чиї доходи непідтверджені, а отже держава їх вважає «неблагонадійними». Про це говорить аналітик Національного інституту стратегічних досліджень Іван Ус.
Для банківських клієнтів «високого рівня ризику» впровадять ліміт на суму до 50 тис. грн. на місяць. А для «середнього» і «низького» – до 150 тис. грн. на місяць.
Дані обмеження не стосуватимуться офіційно зареєстрованих волонтерів. До слова, експерт радить, якщо людині хтось дарує чи дає чималу суму коштів, узгоджувати це з банком.
Фото ілюстративне.
Як повідомлялося раніше, міністр фінансів пропонує відкрити доступ до банківської таємниці українців.
