В Україні знову перебої зі світлом

З ранку 4 лютого в Україні знову введено аварійні відключення електроенергії. Про це повідомляє «Укрінформ», посилаючись на НАК «Укренерго».

У повідомленні йдеться, що причина відключень – пошкодження, які завдано російськими ракетно-дроновими атаками по об’єктах генерації й передачі електричної енергії. Аварійні відключення застосовані на Харківщині, Сумщині, Донеччині, Полтавщині, Запоріжжі, Кіровоградщині та частково у Дніпропетровській і Черкаській областях.

На 7:30 ранку 4 лютого споживання електроенергії на 2,8% перевищувало показники, зафіксовані на 3 лютого. Споживання зросло зокрема через похолодання на всій території України. В «Укренерго» закликали громадян ощадливо споживати електроенергію, зокрема сьогодні протягом доби. Раніше відключення світла в ряді регіонів України були застосовані 1 та 3 лютого.

Фото ілюстративне.

Як повідомлялося раніше, ціна на електроенергію для населення в Україні може зрости до 9 гривень за кіловат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *