7 лютого українські оборонці підтвердили збиття ворожої керованої авіабомби. Про це пише Zaxid.Net, посилаючись на інформацію начальника управління комунікацій Командування Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната.
КАБ було знищено на Запоріжжі. Численні ЗМІ зазначають, що керовану авіабомбу наші захисники збили вперше. За словами Ігната, збиття – це дійсно правда, проте це вже не перший КАБ, ліквідований ЗСУ. Щоб знищити керовану авіабомбу, необхідно застосувати ряд засобів (наземне ППО, авіаційні складові). Але в деталі сьогоднішньої «операції» Юрій Ігнат зі зрозумілих причин не вдавався.
У минулому році вороги активно застосовували КАБи на фронті та били ними по прифронтових населених пунктах. 2024-го загарбники випустили по Україні до 40 тисяч керованих авіабомб різних типів. Ще 2023 року Юрій Ігнат висловлював лише сподівання, що колись українські захисники таки збиватимуть ненависні КАБи.
Фото ілюстративне.
Як повідомлялося раніше, Сили оборони України пішли в активний наступ на Курщині.
