Україна вдруге поспіль повернула 757 тіл своїх загиблих воїнів

Сьогодні, 14 лютого, в Україну повернули 757 тіл наших загиблих захисників. Про це повідомляє «Радіо Свобода», посилаючись на Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Додому для гідного поховання повернуто військовослужбовців, які боронили країну і загинули на Курахівському, Покровському, Бахмутському, Вугледарському, Луганському, Запорізькому напрямках фронту. Також у ході репатріаційних заходів вдалося повернути тіла полеглих воїнів з моргів на території країни-терористки РФ. Особи загиблих у стислі терміни тепер мають встановити слідчі правоохоронних органів спільно з експертними установами МВС.

У штабі подякували за взаємодію Міжнародному Комітету Червоного Хреста та українським військовим, які здійснюють перевезення репатрійованих загиблих до визначених державних спеціалізованих установ.

Під час попередньої репатріації, яка відбулася 24 січня, теж було повернуто 757 тіл українських полеглих захисників.

Фото ілюстративне.

Як повідомлялося раніше, РФ не мінятиме загарбані землі на територію Курщини, яку контролюють ЗСУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *