Кабінет міністрів України розробляє постанову, в якій нібито ітиметься про виплати за повернення громадян в Україну. Про це інформують Ua. News, посилаючись на народного депутата від «Європейської солідарності» Олексія Гончаренка.
За словами Олексія Гончаренка, за повернення українців з-за кордону начебто планується виплачувати «мільйони гривень». Так, у своєму Телеграмі депутат наголосив: «Якщо це буде прийнято, то ми налаштовуємо повну зупинку роботи Кабміну».
Слів, щоб висловити своє обурення, нардеп не підбирав, скористався й нецензурними. В дописі він зауважив, що на сьогодні перші завдання влади – це встановлення чітких термінів служби, нормальні виплати й контракти для всіх військових. А потім вже – усілякі програми по поверненню. «В першу чергу – військові. Все інше – потім. Тільки так», – наголосив депутат.
Фото ілюстративне.
Як ми повідомляли, які товари уряд заборонив вивозити за межі України.
