Чергові переговори між представниками Сполучених Штатів Америки й Росії запланували на 23 березня. Про це повідомляють «Букви», посилаючись на Fox News.
Делегації країн мають зустрітися в місті Джидда, що в Саудівській Аравії. Спілкуватимуться про домовленості, яких було досягнуто в ході телефонної бесіди президентів Дональда Трампа й Владіміра Путіна. Про це повідомив в ефірі Fox News спеціальний представник президента США з питань Близького Сходу Стів Віткофф. З боку США на зустріч у Джидду прибудуть радник президента з національної безпеки Майк Волц і державний секретар Марко Рубіо. Хто приїде від РФ, не повідомляється.
Стів Віткофф нагадав, що Трамп з Путіним досягли домовленостей щодо припинення атак на інфраструктуру в цілому, а не тільки на енергооб’єкти. Щодо зупинення атак по цілях та інфраструктурі у Чорному морі, Віткофф зазначив, що й дане питання вже «узгоджено» з РФ і далі його має підтримати Україна. В цьому контексті варто наголосити, що вже незабаром після телефонного діалогу Путіна й Трампа РФ активно атакувала регіони України численними дронами та ракетами.
ЗМІ нагадує, що перші переговори США та РФ пройшли 18 лютого теж у Саудівській Аравії. А 11 березня в Джиді зустрічалися делегації України і США (тоді ними було вирішено запровадити 30-денне перемир’я, та РФ досі на це не пішла).
Фото ілюстративне (АР).
Як повідомлялося, у США вважають, що припинення вогню на російсько-українському фронті буде легко відстежувати.
