РФ вбила 605 українських дітей та вже сотні поранила

Країна-терористка РФ за період повномасштабної війни в Україні жорстоко позбавила життя 605 дітей та мінімум 1839 отримали поранення різного ступеня тяжкості.  Це – найсвіжіша офіційна інформація від ювенальних прокурорів, про що передає «Укрінформ», посилаючись на повідомлення Офісу генерального прокурора.

«Станом на ранок 25 березня 2025 року, за офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 605 дітей загинули та понад 1839 отримали поранення різного ступеня тяжкості», – зазначається в повідомленні. Тож за цими підрахунками загалом понад 2 444 дітей постраждали в Україні внаслідок збройної агресії ворога. Найбільше постраждалих – на Донеччині (634), Харківщині (470), Дніпропетровщині (203), Херсонщині (202), Київщині (136), Запоріжжі (170), Миколаївщині (118) та Сумщині (115). І це тільки офіційні дані. Та чимало дітей страждають не лише фізично, а й постійно морально.

ЗМІ нагадує, що тільки за вчорашній день (24 березня) внаслідок атаки росіян по Сумах постраждали 22 дітей. Цього ж дня від поранень, отриманих раніше внаслідок обстрілу Покровська, померла 15-річна дівчина. А 23 березня РФ забрала життя 5-річної дівчинки з Києва і двох дорослих.

Фото ілюстративне.

Як повідомлялося, ООН відстежує, як Росія вбиває і ранить українців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *