У Дніпрі росіяни вбили трьох дорослих і дитину

У ніч на 17 квітня місто Дніпро зазнало чергової цинічної масованої атаки ворога. Росіяни запустили на обласний центр ударні безпілотники. Державна служба з надзвичайних ситуацій України поінформувала про сумні наслідки російського терору.

Росіяни забрали життя трьох людей, у тому числі однієї дитини. За попередніми даними ДСНС, поранення отримали щонайменше 28 громадян, з-поміж них 4 дітей. Пошкоджено житлові будинки, студентські гуртожитки, споруду навчального закладу та підприємство харчпрому, а ще автомобілі. Дронова атака спричинила кілька пожеж. Їх вже вдалося ліквідувати. У роботах були задіяні 173 рятувальника та 37 одиниць техніки ДСНС.

У місцевій військовій адміністрації додають, що оборонці неба знищили над регіоном 10 безпілотників. За інформацією керівництва регіону, число постраждалих у Дніпрі налічує вже 30 осіб, з них 5 – діти. Під наглядом лікарів у медзакладах перебувають 16 пацієнтів, один – у важкому стані.

В місті понівечені близько 10 багатоквартирних будинків та стільки ж – приватних. «Пошкоджені корпус навчального закладу, гуртожиток, гімназія. А ще – харчове підприємство, пошта, друкарня, адмінбудівля, магазини, майже півтора десятки авто», –  кажуть в ОВА. Є влучання й у громадах регіону.

Фото: ДСНС Дніпропетровщини.

Як повідомлялося, голову Сумської ОВА Володимира Артюха звільнено на фоні ворожої атаки на Суми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *