У окупованому Росією Криму знову неспокійно. Вночі на 2 травня його вкотре масовано потурбували невідомі дрони. Про це повідомляє Телеграм-канал «Крымский ветер», посилаючись на підписників.
Зокрема йшлося про вибухи у Феодосії, Сімферополі, Гвардійському, Джанкої, Саках і Сакському районі, Новофедорівці, Вірменську, мисах Тарханкут та Лукулл, селах Кутове й Червоне. З’являлися повідомлення громадян про атаку на військові аеродроми ворога біля Качі, Бельбека, Новофедорівки, Гвардійського. Працювала російська ППО. Деталей поки що немає.
Окупаційний «губернатор» Севастополя підтвердив комбіновану атаку дронів на місто і повідомляв громадян, що діє режим тривоги. О 3-ій ночі, за даними «очільника» міста, ніякі об’єкти нібито не постраждали. Люди ж писали, що «такого масового нальоту дронів на Севастополь ще не було», що у них ходили ходором двері й вікна.
На ранок 2 травня оборонне відомство РФ повідомило нібито про збиття над Кримом 89 безпілотників та 23 – у Чорному морі (разом 112 дронів). Офіційних даних з українського боку ще не було.
Варто нагадати, що Крим постійно здригається від атак ще з 2022 року.
Фото ілюстративне.
Як повідомлялося, під час чергової атаки на РФ дісталося ключовому підприємству.
