У Львівській області жінка поїхала на маршрутці й не повернулася

на Львівщині зниклу жінку знайшли мертвою в річці

на Львівщині зниклу жінку знайшли мертвою в річці

У Львівській області трагічно завершилася ситуація з зниклою жінкою, яка вирушила у подорож на маршрутці і не повернулася додому. Після активного пошуку її тіло було знайдено у річці, а дослідження слідчих вказує на те, що смерть настала в результаті нещасного випадку.

Співробітники поліції намагаються з’ясувати всі обставини трагедії та встановити причини, які призвели до смерті жінки. Співчуття родині та близьким загиблої.

1 травня ввечері на річці Стрий у Львівській області було виявлено тіло мертвої жінки. Встановлено, що це 58-річна мешканка села Верхня Стинава, яка зникла безвісти попереднього дня під час подорожі до райцентру.

Поліцейські показали зображення жінки з худорлявою статурою та червоним волоссям, надаючи деталі її зовнішності. Вони також повідомили, що зі зниклою був пакет документів.

На жаль, жительку Стрийського району вже знайшли мертвою. Близько 17:51 у середу, рятувальний загін ДСНС дістав її тіло з річки Стрий. За попередніми даними, жінка потонула. Поліція отримала тіло для подальшого розслідування. Правоохоронці встановлюють причини та обставини смерті мешканки Львівщини.

на Львівщині зниклу жінку знайшли мертвою в річці
Фото: obozrevatel.com

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Польщі, сталася трагедія: 18-річний українець загинув у ДТП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *