В Україні з’явиться 50 нових камер автоматичної фіксації

50 камер автоматичної фіксації порушень на дорогах запрацюють в Україні з 1 січня

50 камер автоматичної фіксації порушень на дорогах запрацюють в Україні з 1 січня

Патрульна поліція повідомляє, що з 1 січня 2025 року в Україні введено в дію 50 нових камер автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху. З них 19 комплексів відновлять свою роботу після повномасштабного вторгнення РФ, а ще 31 прилад контролю запрацює вперше.

У межах Києва та області встановлено шість комплексів, два з яких абсолютно нові. Камера на Броварському проспекті в Києві орієнтована на напрямок станції метро “Лівобережна”. Також запрацюють:

  • Комплекс на 28 км + 342 автодороги М-01, напрямок – Київ.
  • Комплекс на 28 км + 342 автодороги М-01, напрямок – Чернігів.
  • Комплекс на 35 км + 352 автодороги М-05, напрямок – село Велика Солтанівка.
  • Комплекс на 28 км + 450 автодороги М-05, напрямок – село Віта-Поштова.
  • Комплекс на 46 км + 050 автодороги М-06, напрямок – село Калинівка.

Впровадження нових камер є кроком до покращення безпеки на дорогах та зменшення кількості порушень правил дорожнього руху. Патрульна поліція закликає водіїв дотримуватися правил та збільшити увагу під час руху для створення безпечного середовища на автошляхах країни.

доповни «Смертність у ДТП лише по Києву виросла на 45%, а травматизм – на 34%», – кажуть у спільноті «Пасажири Києва». Так, за 11 місяців на дорогах загинули 100 людей (проти 69 у 2022 році) та 1993 отримали травми (1485 у 2022-му). Загальна кількість комплексів автофіксації в Україні зросте до 265. Розташування всіх приладів можна переглянути за посиланням.ChatGPT.

Небезпека на дорогах у Києві стала суттєвим питанням, і спільнота «Пасажири Києва» вказує на зростання смертності та травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод. За 11 місяців поточного року в Києві зафіксовано 100 летальних випадків, що становить зростання на 45% порівняно з аналогічним періодом 2022 року, а кількість отриманих травм зросла на 34%, склавши 1993 випадки.

З метою зменшення кількості порушень та підвищення безпеки на автошляхах, в Україні буде додано ще 50 камер автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху, підвищуючи загальну кількість таких приладів до 265. Ця ініціатива має на меті рішуче зменшення негативних тенденцій та надання ефективного контролю за дотриманням правил дорожнього руху.

Поліція закликає всіх учасників дорожнього руху бути вкрай уважними, дотримуватися встановлених норм та регуляцій, щоб в спільній дії з покращенням інфраструктури забезпечити безпеку для всіх учасників.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *