ООН відстежує, як Росія вбиває і ранить українців

З кожним днем Росія, яка вторглася в Україну, безжально забирає життя наших громадян. Як інформує «УНІАН», в Організації Об’єднаних Націй (ООН) повідомили скільки життів цивільних українців забрала країна-терористка з 2022 року.

З початку повномасштабної війни, тобто з 24 лютого 2022 року, по 30 листопада 2024 року ООН зафіксувала, що РФ вбила більше 12 тисяч 340 осіб серед цивільного населення. Також 27 836 людей одержали поранення. Про це повідомило Управління Верховного комісара ООН з прав людини.

Так, приблизно 42% цивільних українців загинули протягом листопада в наслідок застосування Росією зброї далекої дії. Даний показник суттєво перевищує аналогічні дані за попередні місяці.

Згідно цьогорічної статистики Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, з 1 січня по 30 листопада авіабомби російських окупантів вбили 341 мирного жителя та поранили 1803. Це відповідно в 3 і в 6 разів більше, ніж за аналогічний період 2023 року.

Як повідомлялося, з’явився реєстр загиблих кримчан, які воювали проти України на боці ворога.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *