У місті Вінниці психічна хвора жінка намагалася втопити свого сина у річці. Оперативне втручання очевидців дозволило врятувати хлопчика від трагічного фіналу. Правоохоронні органи вже розпочали розслідування цього інциденту.
Як повідомляють співробітники поліції, упродовж дня 15 квітня відбулася подія, коли 41-річна мешканка Вінниці прогулювалася зі своїм 9-річним сином на набережній “Рошен”. В певний момент вона ненавмисно відштовхнула хлопчика, в результаті чого той впав у річку. Після цього вона спустилася в воду, схопила дитину за плечі і занурила її під воду.
У разі, якби не небайдужі перехожі, які оперативно втрутилися для порятунку, ситуація з хлопчиком могла стати трагічною. Його встигли витягти з води, та, на щастя, вдалося уникнути серйозних травм — хлопчик лише переохолодився. Потерпілого доставили до лікарні для надання медичної допомоги.
Поліція затримала матір хлопчика. Виявилося, що вона перебуває на обліку у психіатра з діагнозом “параноїдальна шизофренія”.
Правоохоронці пред’явили їй підозру у вчиненні кримінального правопорушення за статтею 15, частина 2 (замах на вчинення злочину), пункт 2, частина 2, стаття 115 (умисне вбивство неповнолітньої дитини) Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Польщі, сталася трагедія: 18-річний українець загинув у ДТП.
