Уряд України ухвалив постанову, яка звільняє від графіків відключень споживачів, що генерують не менше 80% своєї електроенергії самостійно.
За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, ці заходи спрямовані на підвищення енергетичної незалежності для бізнесу. Окрім того, для підготовки до зимового сезону впроваджено комплекс програм і ініціатив, спрямованих на розвиток децентралізованих джерел енергії.
Які конкретно заходи передбачено:
- Безмитне ввезення обладнання для енергетичних потреб;
- Спрощення адміністративних процедур для встановлення генераторів;
- Надання кредитів для розвитку альтернативних джерел енергії для бізнесу та приватних осіб.
Раніше ми писали про те, що в Україні дозволили перевезення товарів військового призначення через всі пункти пропуску на кордоні.
