Уряд затвердив постанову про впровадження електронного Містобудівного кадастру на національному рівні, повідомляє Міністерство цифрової трансформації.
Новий електронний кадастр об’єднає всю містобудівну інформацію, документи та процеси їх узгодження в одній електронній системі. Раніше кадастри були доступні лише в окремих місцевих органах, а більшість документації зберігалася в паперовому вигляді, що призводило до втрат та підробок документів, як зазначають у Мінцифрі.
Електронний Містобудівний кадастр почне функціонувати через місяць після набуття чинності постанови. У Міністерстві цифрової трансформації пояснили, що це сприятиме прискоренню процесів будівництва та розвитку інфраструктури, а також підвищить прозорість і захистить сферу від можливих махінацій.
Раніше ми писали про те, що іноземці відкрили понад 3 000 бізнесів в Україні з початку повномасштабної війни.
