Перевізник “Укрзалізниця” оголосила про запуск швидкісного поїзда “Інтерсіті+” на постійній основі за маршрутом Київ—Одеса.
Поїзд забезпечуватиме швидке та комфортне сполучення між двома містами, надаючи пасажирам можливість дістатися до міста Одеси з Києва в найкоротші терміни.
Коли запустять поїзд:
У компанії зазначили, що після оцінки попиту прийняли рішення про запуск поїзда, який вирушить з Києва до Одеси 6 вересня, а з Одеси до Києва – 7 вересня. “Ніщо не зупинить поїзда, час якого настав”, – зазначили в “Укрзалізниці”.
Потяг №763/764:
Відправлятиметься з міста Києва щосереди, щоп’ятниці та щонеділі о 14:56 і прибуватиме до Одеси о 22:28.
З Одеси вирушатиме щочетверга, щосуботи та щопонеділка о 06:10 і прибуватиме до Києва о 13:49.
Квитки можна придбати через застосунок Укрзалізниці, на офіційному сайті, в чатботах, а також у касах на вокзалах.
Раніше ми писали про те, що Держзрадників позбавлятимуть державних нагород.
