Одна з цілей Путіна – вище керівництво України

Коментар з приводу загрози ракетного удару по українській столиці висловив відомий опозиціонер РФ Марк Фейгін. Як пише видання «Главред», співрозмовник зазначив у спілкуванні з журналістами 24 Каналу, що цілі Путіна при такому ударі – це не урядові споруди, банки чи підприємства. Мовляв, диктатор бажає вбити когось із вищого керівництва нашої країни.

Фейгін пояснив свою думку наступним чином. Протягом повномасштабного вторгнення Росія зробила «все, що було в її силах». Вона наносила удари по найкрупніших підприємствах, застосовувала ракети середньої дальності, постійно руйнуючи критичну інфраструктуру.

Опозиціонер наголосив, у Москві давно акцентували, що в них на меті – насамперед знищення критичної інфраструктури та центрів прийняття рішень. Тому можна припустити, що мова – саме про політичне керівництво країни. Адже воно вперто не згоджується на капітуляцію і чинить спротив. А диктатору доводиться підіймати ставки.

Удари по об’єктах енергетики вже застосовувалися, атака на атомні станції ще почекає, а от центри прийняття рішень – чому б і ні? Фейгін констатує, що президент Володимир Зеленський має посилену охорону. Тому Путіну складно сподіватися, що посягання на його життя будуть успішними. Але Москва продовжує атаки та вдається ще й до техніки залякування.

Як повідомлялося, український бізнес випробовує на міцність війна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *