Очільник Пентагону Ллойд Остін назвав втрати Росії у повномасштабній війні з Україною.
Як повідомляє «Голос Америки», згідно заяви очільника оборонного відомства США, втрати РФ протягом першого року повномасштабки перевищують її сукупні втрати за всі конфлікти, в яких Росія брала участь з часів Другої світової війни. Остін назвав це «приголомшливою ціною».
7 грудня в Каліфорнії під час виступу в рамках Національного безпекового Форуму Рональда Рейгана Ллойд Остін зазначив, що РФ з лютого 2022 року втратила мінімум 700 000 солдат вбитими і пораненими, а ще «змарнувала» на війну більше 200 млрд. доларів.
Глава Пентагону вважає, що підтримувати Україну і чинити супротив Кремлю важливо, а тому він звернувся із закликом до наступної адміністрації продовжувати таку політику.
Як повідомлялося раніше, делегація України поїхала по підтримку до майбутньої адміністрації Трампа.
