У Запоріжжі втретє за місяць оголошено день жалоби

За останніми даними внаслідок ворожої атаки РФ на Запоріжжя, яка сталася 8 січня 2025 року, поранено 113 людей та 13 громадян загинули.  Шпиталізовані 59 осіб, 10 постраждалих перебувають у важкому стані.

Про це повідомляє Gazeta.Ua, посилаючись на інформацію очільника Запорізької ОВА Івана Федорова та Нацполіції. Усім постраждалим надано медичну допомогу, у тому числі дитині 2011 року народження.

Під час ударів російськими ФАБами по середмістю Запоріжжя було пошкоджено кілька адміністративних будівель, житлову багатоповерхівку, 36 транспортних засобів, зокрема трамвай і 2 маршрутні таксі. Пожежу в адмінспоруді, що поширилася на площу 800 м кв., рятувальники ліквідували. Загасили й 3 палаючі автівки.

Поліція зареєструвала163 заяви громадян щодо отримання поранень та пошкодження майна. Аварійно-рятувальні роботи завершено. В місті, вже втретє за місяць, оголошено день жалоби…

Як ми повідомляли, у США пропонують Конгресу визнати дії Росії в Україні геноцидом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *