Якщо нинішні темпи втрат збережуться, ЗСУ знищать наявні північнокорейські війська за 12 тижнів

Якщо КНДР більше не постачить своїх військових у розпорядження диктатора Путіна, то наявного солдатського резерву вистачить ненадовго. Про це пише «Главред», посилаючись на інформацію аналітиків Інституту вивчення війни від 16 січня.

ЗМІ нагадує, що північнокорейські війська беруть участь у бойових діях на Курщині та зазнають там критично високих втрат завдяки ЗСУ. Контингент армії КНДР, яка була в грудні минулого року долучена до російських військ у Курській області РФ, становив близько 12 тисяч військовослужбовців. Джерело зазначає, що практично всі вони можуть бути знищені або поранені в боях до середини квітня 2025 року, тобто за 12 тижнів.

Це відбудеться за умови, якщо північнокорейські війська й надалі нестимуть такі втрати, як нині. Згадані війська втрачають близько 92 людини в день з моменту, відколи долучилися до бойових дій. За даними президента України Володимира Зеленського, на початок січня поточного року 3800 військових із Північної Кореї вже вбито чи поранено.

Фото: один із північнокорейських солдатів в українському полоні (t.me/V_Zelenskiy_official).

Як повідомлялося, прийнято закон, що дозволяє відправлення підрозділів ЗСУ за кордон під час воєнного стану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *