Північнокорейські вояки, які прибули воювати з боку РФ на Курщині, були відкликані з лінії фронту. Про це пише Ua. News, посилаючись на The New York Times. Причиною цьому – великі втрати.
На полі бою солдати КНДР були дезорганізовані та не мали згуртованості з підрозділами РФ. Це й призвело до суттєвої кількості загиблих і поранених. Офіційні особи з України та США вважають, що згаданих вояків виведено з лінії фронту і їх не бачили на війні близько останніх двох тижнів.
На думку американських чиновників, вояків КНДР можуть знову задіяти в боях після додаткового навчання. «…Північнокорейці можуть повернутися після додаткового навчання або після того, як росіяни знайдуть нові способи їх розгортання, щоб уникнути таких великих втрат», – наголошують в The New York Times.
Вітчизняне ЗМІ нагадує, що Північна Корея відправила близько 11 тис. армійців на допомогу РФ.
Фото з відкритих джерел.
Раніше повідомлялося, що в The Washington Post написали про значимість Курської операції.
