Близько двох тижнів солдати КНДР не беруть участі в бойових діях на Курщині

Північнокорейські вояки, які прибули воювати з боку РФ на Курщині, були відкликані з лінії фронту. Про це пише Ua. News, посилаючись на The New York Times. Причиною цьому – великі втрати.

На полі бою солдати КНДР були дезорганізовані та не мали згуртованості з підрозділами РФ. Це й призвело до суттєвої кількості загиблих і поранених. Офіційні особи з України та США вважають, що згаданих вояків виведено з лінії фронту і їх не бачили на війні близько останніх двох тижнів.

На думку американських чиновників, вояків КНДР можуть знову задіяти в боях після додаткового навчання.  «…Північнокорейці можуть повернутися після додаткового навчання або після того, як росіяни знайдуть нові способи їх розгортання, щоб уникнути таких великих втрат», – наголошують в The New York Times.

Вітчизняне ЗМІ нагадує, що Північна Корея відправила близько 11 тис. армійців на допомогу РФ.

Фото з відкритих джерел.

Раніше повідомлялося, що в The Washington Post написали про значимість Курської операції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *