У 16 областях України частково застосовують протиепідемічні заходи

ГРВІ та COVID-19 розгулялися в Україні до серйозних масштабів. Про це інформує «Радіо Свобода». Через зростання кількості хворих на гострі респіраторні інфекції (ГРВІ), в 16 регіонах України частково застосовують протиепідемічні заходи. Про це повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я України.

Згідно рішень обласних комісій з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в області або в окремих населених пунктах можуть запровадити «локальний» карантин (насамперед мова – про перехід на дистанційне навчання, обмежування відвідування установ і т. п.).

За даними МОЗу, з 10 по 16 лютого ГРВІ, грип та COVID-19 перенесли 206 653 людей, із них 60% – діти. З ускладненнями довелося шпиталізувати 2 130 дорослих і 3 276 дітей. Зростання захворюваності на ГРВІ спровокувала циркуляція вірусів грипу в 21 області України. До квітня грип переважатиме над ковідом. За таких обставин у міністерстві вкотре нагадали українцям про вакцинацію.

Фото ілюстративне.

Як повідомлялося, медики укладатимуть річні контракти із ЗСУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *