Зустріч у Саудівській Аравії може стати нагодою для підписання угоди про корисні копалини

Україна налаштована якнайшвидше укласти договір зі США щодо корисних копалин. Про це інформує NV, посилаючись на вітчизняне Міністерство закордонних справ. Така інформація прозвучала сьогодні, 7 березня, під час брифінгу з уст речника МЗС України Георгія Тихого.

«Україна залишається готова. Ми вважаємо, що ця угода корисна для двох столиць, це хороша угода, і ми дійсно хочемо її досягти, фіналізувати, підписати, щоб цей процес добіг кінця», — наводить цитату спікера міністерства кореспондент NV. Георгій Тихий додав, що хорошою нагодою для підписання документа про рідкісноземельні копалини могла б бути зустріч у Саудівській Аравії, а також – що цей договір став би важливим елементом у стратегічному партнерстві України і США. «Я думаю, що безперечно ця зустріч, яка відбудеться в Саудівській Аравії, є однією з нагод. Але давайте не будемо забігати наперед і подивимося, як це відбуватиметься», — сказав Георгій Тихий.

Варто нагадати, що підписання значимої угоди було зірване після непорозуміння, яке сталося в Овальному кабінеті у Вашингтоні між президентами України Володимиром Зеленським і США Дональдом Трампом 28 лютого. 12 березня президент України планує візит у Саудівську Аравію, де зокрема мають поспілкуватися українська й американська делегації щодо відновлення співпраці.

Джерело фото: МЗС України (Георгій Тихий).

Раніше ми повідомляли, навіщо США корисні копалини з України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *