Українські військові вдало відпрацювали по Саратовській області РФ. Про це повідомляє Hromadske. Цей регіон і зокрема місто Енгельс атакували численні БпЛА. Припускається, що удари відчув на собі й тамтешній військовий аеродром.
Про атаку дронів повідомив губернатор Роман Бусаргін. Він назвав її «наймасованішою» за весь час щодо Саратова й Енгельса. В результаті нібито вилетіли вікна в одній з лікарень Енгельса (там постраждала 1 людина), в двох дитсадках і школі. Учнів переведено на дистанційку. В Саратові уламки дрона пошкодили приватний будинок.
Місцевих мешканців евакуюють
За даними місцевих Телеграм-каналів, жителі Енгельса спостерігали сильний дим у мікрорайоні «3 льотне містечко» – це приблизно за 10 км від аеродрому «Енгельс 2». Мешканців осель, прилеглих до аеродрому, евакуюють. Це та пожежу на локації згодом підтвердив і губернатор.
У свою чергу «Кореспондент» наводить цитату Бусаргіна: «З метою безпеки через загоряння на території аеродрому проводиться евакуація тих, хто проживає на території прилеглих до об’єкта СНТ (садових товариств – ред.). Усі оперативні служби перебувають на місці». За даними чиновника, внаслідок атаки пошкоджено близько 30 приватних і дачних будинків у садових товариствах.
ЗМІ нагадує, що на Енгельс-2 базуються літаки Ту-95МС та Ту-160 22-ї важкої бомбардувальної авіадивізії РФ. За даними ворожого оборонного відомства, минулої ночі на 20 березня над РФ було збито 132 українські безпілотники, 54 з них – над Саратовщиною.
Джерело фото: росЗМІ.
Як повідомлялося раніше, в Росію прилетіли мінімум 337 українських дронів.
