«Укрзалізниця» відновила онлайн-реалізацію квитків, яку було зупинено внаслідок ворожої кібератаки, що сталася 23 березня. Позитивні новини відомство перевізника повідомило в Телеграмі.
Сайт і застосунок «Укрзалізниці» вдалося реанімувати за 89 годин безперервних зусиль після безпрецедентної атаки на основні операційні системи залізниці. На початковому етапі працюватиме лише базовий функціонал – реалізація й повернення квитків на всі напрямки періодом 20 діб. Перевізник заявляє, що постійні атаки ворога роблять «Укрзалізницю» ще сильнішою та не спиняють рух. Витоку «жодної чутливої інформації» не сталося.
«Залізничники, фахівці кібердепартаменту СБУ, CERT-UA при Держспецзв’язку та інші партнери працюють над відновленням усіх інших сервісів, насамперед для клієнтів. Наші вокзали та каси продовжують працювати в посиленому режимі по всій країні для підстраховки, а поїзди — як і всі дні до цього — курсують за розкладом», – акцентує «Укрзалізниця».
Громадян попередили про ймовірні тимчасові технічні перебої у роботі через пікові перевантаження сервісу.
Фото ілюстративне.
Як ми повідомляли, на “Укрзалізниці” стався збій в наслідок ворожої кібератаки: як діяти пасажирам?
