Тепер військові можуть призначати осіб, які отримуватимуть їхні виплати, доки вони самі в полоні

Військові отримали змогу призначати осіб, які одержуватимуть їхні виплати у випадку потрапляння в полон. Про це інформує «Радіо Свобода», посилаючись на міністра оборони України Рустема Умєрова.

Нововведення стало наслідком ухвалення урядом 15 квітня відповідної постанови, яку ініціювало оборонне відомство і яка стосується механізмів грошового забезпечення військовослужбовців. Тож тепер кожен військовий має право визначати, кому нараховуватиметься його грошове забезпечення, якщо він опиниться в полоні. Для цього необхідно скласти особисте розпорядження та засвідчити його в командира чи нотаріуса. Оригінал документа зберігатиметься в особовій справі військового.

Зміни стосуються виплат військовим, які опинилися в полоні, вважаються заручниками, інтернованими в нейтральних державах, чи зникли безвісти. Ухвалена урядом постанова передбачає поліпшення доступу ТЦК та СП до державних інформаційних реєстрів, щоб спростити ідентифікацію осіб, які мають право на зазначені виплати.

Фото ілюстративне: українські військові, звільнені з полону (facebook.com/zelenskyy.official).

Як повідомлялося раніше, рапорти у цифровому форматі мають спростити переведення військових між підрозділами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *