909 тіл полеглих захисників повернуто в Україну в ході репатріаційних заходів. Про це передає «УНІАН», посилаючись на Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.
«На щиті» для гідного поховання повернуто оборонців, полеглих на Курахівському, Покровському, Бахмутському, Вугледарському, Луганському, Запорізькому, Сумському й Харківському напрямках та з моргів на території ворога.
Черговий етап повернення загиблих воїнів реалізовано за результатами спільної роботи фахівців Координаційного штабу, Об’єднаного центру при Службі безпеки України, Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ, Офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Секретаріату уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, Державної служби з надзвичайних ситуацій та інших структур сектору безпеки й оборони України. До заходів вкотре долучався Міжнародний Комітет Червоного Хреста.
У Координаційному штабі подякували особовому складу ЗСУ, який перевозить тіла репатрійованих Героїв до спеціальних установ та організовує їх передачу до правоохоронних органів і судмедекспертам. Особи загиблих мають встановити в найкоротші строки.
Фото ілюстративне.
Як повідомлялося раніше, Україна вдруге поспіль повернула 757 тіл своїх загиблих воїнів.
