РФ знову активізує атаки на енергоінфраструктуру

Росія відновила атаки на енергетичну інфраструктуру України. Про це інформує «Ми – Україна». Попри «енергетичне перемир’я», під час останніх атак країна-агресорка намагалася влучити саме в енергетичні об’єкти. Свідчення цьому – зокрема й аналіз масованих атак на Україну за 23 та 24 квітня. На цьому в ефірі телеканалу «Ми – Україна» наголосив капітан першого рангу, керівник безпекових програм Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» Павло Лакійчук.

«…Зараз припиняється стримуючий фактор, який був проголошений і порушений при цьому, щодо «енергетичного перемир’я», – сказав гість ефіру. Він вважає, що тепер енергооб’єкти знов будуть основними «мішенями» для окупаційної армії. Лакійчук сказав, що це демонструють і атаки 23 квітня на Харків, Одесу, Полтаву. Тоді вороги цілилися по енергооб’єктах, хоча й не влучили, та «райони ударів свідчили про такі спроби». Капітан додав, що й удари в ніч на 24 квітня мали аналогічну мету (найбільше дісталося Києву і Харкову).

Черговий опалювальний сезон завершено, тож розпочато закачування газу в газотранспортну систему на сезон наступний. І росіяни на це зважають. «У ворога закінчується терпіння, у нього закінчуються ресурси. І він намагається тиснути всіма способами», – пояснив Павло Лакійчук. На його думку, тому РФ і надалі атакуватиме енергетичну й транспортну інфраструктуру, великі міста, де скупчуються чимало громадян, і на жаль, «терористу є де розгулятись».

Фото ілюстративне: наслідки атаки 24 квітня на столицю (ДСНС Києва).

Як повідомлялося, на Дніпропетровщині ворог атакував автобус: загинули 9 людей. Відомо й про влучання в інших регіонах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *