Сили оборони звільнили територію понад 200 гектар і відкинули загарбників подалі від Харкова

Українські захисники відновили позиції на чималій території біля селища Липці на Харківщині. Про це сьогодні, 8 травня, поінформувала команда DeepState.

За даними аналітиків, у бригаді Національної гвардії України «Хартія» повідомили, що наші захисники в результаті проривної операції відтіснили загарбників подалі від Харкова. «Бійці 13 бригади НГУ “Хартія” звільнили лісовий масив на північ від Липців. У взаємодії з іншими підрозділами Сил Оборони у важких боях українські військові змогли вибити ворога з лісового масиву площею більше 200 гектарів. Бої за лісництво тривали п’ять з половиною місяців з листопада 2024 року. Завдяки злагодженій роботі підрозділів вдалося відтіснити ворога та відновити контроль над важливою природною і тактично значущою ділянкою місцевості» – йдеться в повідомленні.

Джерело додає, що майже за пів року боротьби за згадану територію ворог втратив загиблими та пораненими до 1500 солдатів, більше 200 одиниць озброєння і 175 одиниць техніки. «Прорив оборони противника та захоплення плацдарму на початковому етапі операції був здійснений спільними силами підрозділів «Хартія» та 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка», – наголосили в новині.

Джерело фото: DeepState.

Як повідомлялося, в РФ атаковано підприємства, які виробляють «Гради», «Смерчі», «Урагани» та інші види зброї, що дошкуляє Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *